Aleyna Tilki “Şeytana Tapıyor” Diyen Kullanıcıya Yanıt Verdi: “İstismara Uğradım ve Farklı Kişiliklerim Oldu”

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin Altın Kelebek ödülü aldığı törende yaptığı konuşmayı paylaşarak ‘Şeytana taptığını’ iddia eden Profesör unvanlı kullanıcı tepki toplamıştı. Tilki kullanıcının bu yorumunu alıntılayarak yanıt verdi: ‘Yaşadığım sayısız istismarı kaldıramadım ve yeni kişilikler yarattım.’

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki 2018 yılında Pantene Altın Kelebek Ödül töreninde yer almıştı.

Güzel şarkıcı törende hem şeytan kostümü hem de yaptığı konuşma sırasında yaşadığı duygu dolu anlar ile magazin gündeminde epeyce konuşulmuştu.

Tilki, Altın Kelebek sahnesinde gerçekleştirdiği performansının ardından ödülünü almış ve gözyaşlarını tutamayarak bir konuşma yapmıştı.

Twitter’da Tilki’nin o anlarını geçtiğimiz günlerde yeniden paylaşan “Prof Çoban Turan” adlı kullanıcı üstüne yazdığı not ile dikkat çekmişti.

Profesör unvanı kullanan kullanıcı, Tilki’nin videosuna “Televizyonda insanlar çok kolay ünlü olur, eğer şeytana tapıyorsalar” yazdı.

İşte o video:

Twitter kullanıcıları bu tweet’e tepki göstermişti: “Eleştiri yapmak istiyorsanız eğer, eleştiri böyle yapılmaz.”

“İnsan olamadıktan sonra ,ünvanlar sadece heceler isminizin önünde.”

Tweet’i alıntılayarak kendisi hakkında “Şeytana tapıyor” diyen kullanıcıya yanıt veren Tilki, “Şeytanın kendisi sizsiniz” dedi.

Tilki açıklamasında, “Yaşadığım sayısız istismar ve bu kariyer yüzünden hissettiklerimi kaldıramadığım için başka personalar yaratarak devam edebildim. Sizin gibi insanlar yüzünden artık dünyanın bir simülasyon olduğuna inanıyorum ve kendimi dünyadan çok kopuk hissediyorum. Şeytanın kendisi sizsiniz..” diye yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir