Torreira, Devrim Özkan paylaşımını kaldırdı! Açıklamalar peş peşe geldi

Galatasaray’ın başarılı orta saha oyuncusu Lucas Torreira’nın oyuncu Devrim Özkan ile birlikte olduğu iddia ediliyordu. Muslera’nın eşi Patricio’nun doğum günü kutlamasında birlikte poz veren ikilinin yeni bir ilişkiye başladığı ifade edilmişti.

Torreira bu sabah Devrim Özkan ile yaptığı paylaşımı kaldırırken güzel oyuncunun dün yaptığı açıklama ise kafaları karıştırdı. Lucas Torreira’nın son paylaşımı da dikkat çekti. İşte ayrıntılar…

DEVRİM ÖZKAN, GALATASARAY MAÇLARINI KAÇIRMIYOR

Oyuncu Devrim Özkan, Galatasaray’ın Nef Stadyumu’nda oynadığı karşılaşmaları tribünden takip ediyor. Devrim Özkan’ın Galatasaray maçlarını stadyumdan takip etmesi bazı aşk dedikodularını da beraberinde getirmişti. Devrim Özkan’ın Galatasaray’ın Uruguaylı yıldızı Lucas Torreira ile birlikte olduğu iddia edilmişti. Sonrasında yapılan paylaşımlar da aşk dedikodularını artırdı.

MUSLERA’NIN EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNDE BİRLİKTE POZ VERDİLER

Aşk iddialarının ardından Lucas Torreira ve Devrim Özkan, Muslera’nın eşi Patricio’nun doğum günü kutlamasında birlikte poz verdi. Oyuncu Devrim Özkan, Lucas Torreira’nın ailesiyle takipleşmeye başladı.

DEVRİM ÖZKAN’DAN PAYLAŞIM

Lucas Torreira ile birlikte olduğu iddialarının ardından Devrim Özkan sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Özkan paylaşımında “Hayatımdaki tek şey işimdir ve sadece işimle çok mutluyum.Başka da bir açıklamam yok.Teşekkürler.” ifadelerini kullandı.

TORREIRA ÖNCE PAYLAŞTI SONRA SİLDİ

Devrim Özkan’ın bu paylaşımı sonrası Lucas Torreira kişisel Twitter hesabından “Seni seviyorum Devrim Özkan” yazılı bir paylaşımda bulundu. Torreira bu paylaşımını kaldırdı sonrasında ise kırık kalp emojisi bulunan bir başka paylaşımda bulundu. Torreira ardından bu paylaşımını da kaldırdı.

TORREIRA: HESABIM HACKLENDI

Devrim Özkan ile ilgili yaptığı paylaşımları kaldıran Lucas Torreira, sosyal medya hesabının hacklendiğini açıkladı. Torreira son paylaşımında “Üzgünüm, hesabım hacklendi. Şimdi her şey yolunda teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*