Altınordu Belediyesi Çocuklara Sinema Günleri Etkinliği Başlatıyor

Ordu’nun Altınordu Belediyesi tarafından çocuklara karne hediyesi olarak başlatılan ve geleneksel hale gelen sinema günleri etkinliği başlıyor.

Tatillerde çocukların doyasıya eğlenmelerine, dinlenmelerine ve enerji depolamalarına imkan sunan etkinlik, Durugöl Mahallesi’nde bulunan Altınordu Belediyesi Trafik Eğitim Parkı’nda 20 Ocak Cumartesi günü başlayacak. Yarıyıl tatilinin ilk günü saat 13.00 ve 15.00’te iki seans olmak üzere ‘Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa’ sinema gösterimi ile başlayacak etkinlik, 3 Şubat Cumartesi saat: 13.00’te başlayacak ‘Masal Dede ve Bilgiç’ adlı tiyatro oyunu ile son bulacak.

Yarıyıl tatili boyunca 15 gün sürecek etkinlikte 6 gün iki seans olmak üzere tamamı vizyonda olan 12 film gösterimi 9 gün de çocukların en sevdiği tiyatro oyunları yer alacak. Sinema ve tiyatro günleri çeşitli aktiviteler, oyunlar ve yanı sıra Altınordu Belediyesi’nin ikramları ile öğrencilere eğlenceli, keyifli ve renkli bir yarıyıl tatili yaşatacak.

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, sinema ve tiyatro günleri etkinliğine tüm çocuk ve aileleri beklediklerini belirterek, “Bin bir emek ve özveriyle ilk dönemi tamamlayan çocuklarımızı ödüllendirmek istiyoruz. En sevdikleri filmlerin ve tiyatro oyunlarının yanı sıra çeşitli aktivitelerin de yer aldığı etkinliğimizde sevgili çocuklarımız, unutulmaz anlar zamanlar ve hatıralar biriktirecekler. Çocuklarımız sinema keyfi yaşarken bir sosyal yaşam ve cazibe merkezi olan Trafik Eğitim Parkımızda onlara eşlik eden ailelerimiz de güzel vakit geçirecekler. Tüm çocuklarımıza gönüllerince bir tatil diliyorum” diye konuştu. – ORDU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir