Nergis Kumbasar’dan Mehmet Ali Erbil ve Yasmin Erbil açıklaması!

Nergis Kumbasar, önceki gün İstinyePark’ta objektiflere yansıdı. 60 yaşındaki oyuncuya, Eski eşi Mehmet Ali Erbil ile ilişkisinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil’in, “Çok fazla babalık gördüğümü düşünmüyorum” şeklindeki açıklaması hatırlatıldı.

“BABA KIZ ARASINA GİRMEM”

Kumbasar, “Ben bu konular hakkında yorum yapmam, baba kız arasına da girmem” açıklaması ile merak edilen konu hakkında detaylı bir açıklama yapmamayı tercih etti.

“BEN ONUN İLİŞKİLERİNE MÜDAHALE ETMEDİM”

Kendisinden 20 yaş küçük Gülseren Ceylan ile aşk yaşlayan Erbil, 27 yaşındaki kızına, “Onun yaşından küçük insanlarla beraber olmam kalbini acıtabilir, canını yakabilir ama buna saygı duymalı. Ben onun hiçbir ilişkisine müdahale etmedim” cevabını vermişti.

DİZİ MÜJDESİ

Aynı gün Nişantaşı’nda görüntülenen Nergis Kumbasar, “Arkadaşlar çok acil işlerim var. Toplantıya geç kaldım, yetişmem gerekiyor. Yakın zamanda bir dizi projesi ile karşınızda olacağım, detay veremem” dedi.

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde kızı Yasmin Erbil’in babası hakkında yaptığı sitem dolu açıklamaları soran gazetecilere, “Teşekkür ederim, sonra konuşuruz” karşılığını verdi ve hızlı adımlarla yoluna devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir