OPPO Find X7 Pro’nun sızdırılan görüntüleri

OPPO, yakında Çin’de amiral gemisi Find X7 serisi akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Find X7 ve X7 Pro son zamanlarda dedikoduların odağında yer alıyor. Bu modellerin, bu yılın başlarında tanıtılan Find X6 modellerinin halefleri olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Find X7 Pro‘nun gerçek bir fotoğrafta sızdırıldığı ve cihaza ilk bakışımızı sunan bir fotoğraf, cihazın ön ve arka panellerini gösteren canlı görüntülerle tekrar ortaya çıktı.

Yeni sızdırılan Find X7 Pro canlı görüntüsü, daha önce de gözlemlenen büyük, sekizgen şeklindeki çıkıntılı kamera adasını ortaya koyuyor. En son görüntü, modülün daha iyi bir görünümünü sağlıyor. İki periskop lens barındıran bu kamera modülü, daha önce de söylentilere konu olmuştu. Eğer bu doğru çıkarsa, Find X7 Pro iki periskop telefoto kameraya sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olacak. Kamera modülü, iki ek sensör ve bilinmeyen başka bir birimi de barındırıyor. LED flaş üst sol köşede dışarıda yer alıyor.

OPPO Find X7 Pro’nun sızdırılan görüntüleri

Öte yandan cihazın ön tarafında, OPPO Find X7 Pro‘nun kavisli bir ekrana ve orta hizalı delikli bir kesime sahip olduğu görülüyor. Ekran içi parmak izi tarayıcısı bulunacak. Güç ve ses açma/kısma düğmeleri sağ tarafta yer alıyor. Akıllı telefonun nihai tasarımının hala değişebileceğini belirtmek gerek.

OPPO Find X7 Pro‘nun, Snapdragon 8 Gen 3 yonga setiyle güçlendirileceği söyleniyor. Dört kameranın tümünün 50MP olacağı, ancak sensör boyutlarının farklı olabileceği iddia ediliyor. OPPO Find X7 serisinin, Apple ve Huawei’nin izinden giderek uydu bağlantısı özelliğiyle gelmesi kesinleşti. Gelecek nesil OPPO amiral gemilerinin, Ocak sonu veya Şubat başında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir